Ścięgno achillesa rehabilitacja

Metoda ARPwave pozwala na rozwiązanie problemów związanych z przeciążeniem stawów, zwichnięciami, artretyzmem czy nawet bólem pleców. Pomoże też, kiedy uszkodzone zostanie ścięgno Achillesa. Rehabilitacja za pośrednictwem ARPwave trwa w takim wypadku krócej i jest bardziej efektywna.

Zasada działania ARPwave

Technologia ARPwave opiera się na stymulacji nerwowo – mięśniowej, która pozwala mięśniom kurczyć się ponad 250 razy częściej, niż czynią to naturalnie. Dzięki temu zwiększa się ilość krwi pompowanej do chorego miejsca, co pozwala na lepsze odżywianie tkanek i szybszą regenerację uszkodzonego narządu. Zastosowanie tej metody pozwala nie tylko na osiągnięcie lepszych wyników w leczenie, ale też radykalnie skrócenie czasu rehabilitacji. Pierwsze efekty zaś pacjenci odczuwają już po pierwszej sesji, a po czwartej następuje znacząca redukcja bólu.

Ścięgno Achillesa

ARPwave z powodzeniem można zastosować do leczenia najmocniejszego i najsilniejszego ścięgna w całym organizmie. Ścięgno Achillesa jest szczególnie podatne na uszkodzenia ze względu na to, że przenosi duże i wielokrotnie powtarzane obciążenia, zwłaszcza u zawodowych sportowców. Za pomocą ARPwave możemy przyśpieszyć krążenie krwi oraz tym samym syntezę białka, przez co wpływamy na proces leczenia i zapobiegamy powstawaniu stanów zapalnych, unikając jednocześnie zastosowania leków przeciwzapalnych, których podawanie wiążę się z pewnymi skutkami ubocznymi dla organizmu. Zastosowanie metody ARPwave to dla organizmu odpowiednik wielogodzinnych, powtarzalnych ćwiczeń mających na celu stymulowanie mięśnia.

© Copyright Rehabilitacja ARPwave